Магия предков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Время
Наша группа вк
Март 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календарь Календарь

Самые активные пользователи за месяц
Нет пользователей

Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 16, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 16

Нет

Больше всего посетителей (131) здесь было Вс Июн 25, 2017 12:55 am
поделиться
Наш YouTube канал
Liveinternet

ПСАЛМЫ НА БЛАГОПОЛУЧНЫЙ ИСХОД ЛЮБОГО ДЕЛА - № 9,26,126,3

Участников: 3

Перейти вниз

ПСАЛМЫ НА БЛАГОПОЛУЧНЫЙ ИСХОД ЛЮБОГО ДЕЛА - № 9,26,126,3 Empty ПСАЛМЫ НА БЛАГОПОЛУЧНЫЙ ИСХОД ЛЮБОГО ДЕЛА - № 9,26,126,3

Сообщение автор Mosaik Ср Май 23, 2018 12:48 pm

ПСАЛТИРЬ, Псалом 9.

Исповемся тебе, Господи, всем сердцем моим, повем вся чудеса твоя.

Возвеселюся и возрадуюся о тебе, пою имени твоему, вышнiй.

Внегда возвратитися врагу моему вспять, изнемогут и погибнут от лица твоего.

Яко сотворил eси суд мой и прю мою; сел eси на престоле, судяй правду.

Запретил eси языком, и погибе нечестивый; имя eго потребил eси в век и в век века.

Врагу оскудеша oружiя в конец, и грады разрушил eси; погибе память eго с шумом.

И Господь во век пребывает, уготова на суд престол свой; и той судити имать вселенней в правду, судити имать людем в правоте.

И бысть Господь прибежище убогому, помощник во благовременiих, в скорбех.

И да уповают на тя знающiи имя твое, яко не оставил eси взыскающих тя, Господи.

Пойте Господеви, живущему в Сiоне, возвестите во языцех начинанiя eго; яко взыскаяй крови их помяну, не забы званiя убогих.

Помилуй мя, Господи, виждь смиренiе мое от враг моих, возносяй мя от врат смертных; яко да возвещу вся хвалы твоя во вратех дщере Сiони; возрадуемся о спасенiи твоем.

Углебоша языцы в пагубе, юже сотвориша; в сети сей, юже скрыша, увязе нога их.

Знаемь eсть Господь судьбы творяй; в делех руку своeю увязе грешник.

Да возвратятся грешницы во ад, вси языцы забывающiи Бога.

Яко не до конца забвен будет нищiй, терпенiе убогих не погибнет до конца.

Воскрсни, Господи, да не крепится человек, да судятся языцы пред тобою.

Постави, Господи, законоположителя над ними, да разумеют языцы, яко человецы суть.

Вскую, Господи, отстоя далече, презираеши во благовременiих, в скорбех?

Внегда гордитися нечестивому, возгарается нищiй; увязают в советех, яже помышляют.

Яко хвалимь eсть грешный в похотех души своея, и обидяй благословимь eсть.

Раздражи Господа грешный; по множеству гнева своего не взыщет; несть Бога пред ним.

Оскверняются путiе eго на всяко время; отемлются судьбы твоя от лица eго; всеми враги своими обладает.

Рече бо в сердцы своем; не подвижуся от рода в род без зла; eгоже клятвы уста eго полна суть, и горести и льсти; под языком eго труд и болезнь.

Приседит в ловителстве с богатыми в тайных, eже убити неповиннаго; oчи eго на нищаго призираете.

Ловит в тайне яко лев во ограде своей, ловит eже восхитити нищаго, восхитити нищаго, внегда привлещи и в сети своей.

Смирит eго; преклонится и падет, внегда eму обладати убогими.

Рече бо в сердцы своем; забы Бог, отврати лице свое, да не видит до конца.

Воскрсни, Господи Боже мой, да вознесется рука твоя, не забуди убогих твоих до конца.

Чесо ради прогнева нечестивый Бога? рече бо в сердцы своем; не взыщет.

Видиши, яко ты болезнь и ярость смотряеши, да предан будет в руце твои; тебе оставлен eсть нищiй, сиру ты буди помощник.

Сокруши мышцу грешному и лукавому; взыщется грех eго и не обрящется.

Господь царь во век и в век века; погибнете, языцы, от земли eго.

Желанiе убогих услышал eси, Господи, уготованiю сердца их внят ухо твое.

Суди сиру и смирену, да не приложит ктому величатися человек на земли.

ПСАЛТИРЬ, Псалом 26.


Господь просвещенiе мое и спаситель мой, кого убоюся?

Господь защититель живота моего, от кого устрашуся?

Внегда приближатися на мя злобующым, eже снести плоти моя, оскорбляющiи мя и врази мои, тiи изнемогоша и падоша.

Аще ополчится на мя полк, не убоится сердце мое; аще востанет на мя брань, на него аз уповаю.

Едино просих от Господа, то взыщу; eже жити ми в дому Господни вся дни живота моего, зрети ми красоту Господню и посещати храм святый eго.

Яко скры мя в селенiи своем в день зол моих, покры мя в тайне селенiя своего, на камень вознесе мя.

И ныне се, вознесе главу мою на враги моя; обыдох и пожрох в селенiи eго жертву хваленiя и воскликновенiя; пою и воспою Господеви.

Услыши, Господи, глас мой, имже воззвах, помилуй мя и услыши мя.

Тебе рече сердце мое; Господа взыщу, взыска тебе лице мое, лица твоего, Господи, взыщу.

Не отврати лица твоего от менe и не уклонися гневом от раба твоего; помощник мой буди, не отрини мене и не остави мене, Боже, спасителю мой.

Яко oтец мой и мати моя остависта мя, Господь же воспрiят мя.

Законоположи ми, Господи, в пути твоем, и настави мя на стезю правую враг моих ради.

Не предаждь мене в душы стужающих ми; яко восташа на мя свидетелe неправеднiи, и солга неправда себе.

Верую видети благая Господня на земли живых.

Потерпи Господа, мужайся, и да крепится сердце твое, и потерпи Господа.

ПСАЛТИРЬ, Псалом 126.

Аще не Господь созиждет дом, всуе трудишася зиждущiи; аще не Господь сохранит град, всуе бде стрегiй.

Всуе вам eсть утреневати; востанете по седенiи ядущiи хлеб болезни, eгда даст возлюблeнным своим сон.

Се, достоянiе Господне сынове, мзда плода чревняго.

Яко стрелы в руце сильнаго, тако сынове оттрясенных.

Блажен, иже исполнит желанiе свое от них; не постыдятся, eгда глаголют врагом своим во вратех.

ПСАЛТИРЬ, Псалом 3.


Господи, что ся умножиша стужающiи ми? мнози востают на мя, мнози глаголют души моей; несть спасенiя eму в Бозе eго.

Ты же, Господи, заступник мой eси, слава моя, и возносяй главу мою.

Гласом моим ко Господу воззвах, и услыша мя от горы святыя своея.

Аз уснух, и спах, востах, яко Господь заступит мя.

Не убоюся от тем людiй, окрест нападающих на мя.

Воскрсни, Господи, спаси мя, Боже мой; яко ты поразил eси вся враждующыя ми всуе, зубы грешников сокрушил eси.

Господне eсть спасенiе, и на людех твоих благвенiе твое.
Mosaik
Mosaik
Admin
Admin

Сообщения : 8541
Дата регистрации : 2017-04-03

Вернуться к началу Перейти вниз

ПСАЛМЫ НА БЛАГОПОЛУЧНЫЙ ИСХОД ЛЮБОГО ДЕЛА - № 9,26,126,3 Empty Re: ПСАЛМЫ НА БЛАГОПОЛУЧНЫЙ ИСХОД ЛЮБОГО ДЕЛА - № 9,26,126,3

Сообщение автор Ли Ср Янв 23, 2019 2:22 am

начитывать не зависимо от фаз луны, дней недели, по требованию и необходимости начать отчитывать и до желаемого результата ежедневно?
Ли
Ли
Любопытный
Любопытный

Сообщения : 473
Дата регистрации : 2017-05-29
Возраст : 43
Откуда : Москва

Вернуться к началу Перейти вниз

ПСАЛМЫ НА БЛАГОПОЛУЧНЫЙ ИСХОД ЛЮБОГО ДЕЛА - № 9,26,126,3 Empty Re: ПСАЛМЫ НА БЛАГОПОЛУЧНЫЙ ИСХОД ЛЮБОГО ДЕЛА - № 9,26,126,3

Сообщение автор Вампирёнок Вс Янв 27, 2019 2:50 pm

Ли, да, всё именно так.
Вампирёнок
Вампирёнок
Admin
Admin

Сообщения : 6291
Дата регистрации : 2017-04-03

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения