Магия предков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск

Время
Наша группа вк
Март 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календарь Календарь

Самые активные пользователи за месяц
Нет пользователей

Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 11, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 11

Нет

Больше всего посетителей (131) здесь было Вс Июн 25, 2017 12:55 am
поделиться
Наш YouTube канал
Liveinternet

Сила молитвы

Участников: 2

Перейти вниз

Сила молитвы Empty Сила молитвы

Сообщение автор Вампирёнок Вт Апр 18, 2017 1:26 pm


МОЛИТВЕННЫЙ СЕАНС.

Независимо от того, кто прочитает этот молитвенный сеанс, крещенный или нет, другой веры, с него снимется вся негативная энергия, порча, сглазы, зависть, нервное напряжение. Этот сеанс имеет положительное влияние на больного человека и больные органы. Его можно прочитать в любой день недели. Однако если вы прочитаете его в воскресенье, то целительная сила увеличится во много раз. В воскресенье идут богослужения во всех странах православной веры. Молитвы этого сеанса вливаются в общий хор молитвенного песнопения к Богу Отцу, Богу Сыну и Святому Духу; к Пречистой Божьей Матери Приснодеве Марии.

Зажгите свечу возле иконы, которая есть в вашем доме, сядьте и прочитайте этот молитвенный сеанс в полголоса, но не шепотом:

«Словеси Божественного Евангелия. Да угаснет, исчезнет с меня, рабы Божьей (свое имя), вся сила лукавого диавола, проклятье и порча. Да вселится Сила Божественного Духа! Во имя Отца и Сына и Святого Духа.
Аминь.

Царю Небесный, Утешителю, Душе истины, Иже везде сый и вся исполняяй, Сокровище благих и жизни Подателю, прииди и вселися в ны, и очисти ны от всякия скверны, и спаси, Блаже, души наша.
Аминь.

Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Бессмертный, помилуй нас (перекреститься).
Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Бессмертный, помилуй нас (перекреститься).
Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Бессмертный, помилуй нас (перекреститься).
Аминь.

Отче наш, Иже еси на небесех! Да святится имя Твое, да приидет Царствие Твое, да будет воля Твоя, яко на небеси и на земли. Хлеб наш насущный даждь нам днесь; и остави нам долги наша, якоже и мы оставляем должником нашим; и не введи нас во искушение, но избави нас от лукавого..
Яко Твое есть Царство и Сила и Слава Отца и Сына и Святого Духа,
ныне и присно и вовеки веков.
Аминь.

Суди, Господи, обидящия мя, побори борющия мя. Прими оружие и щит, и востани в помощь мою. И зсуни меч, и заключи сопротив гонящих мя. Рцы души моей: спасение твое есмь Аз. Да постыдатся и посрамятся ищущии душу мою, да возвратятся вспять и постыдятся мыслящие ми злая. Да будут яко прах пред лицем ветра, и Ангел Господень оскорбляя их. Да будет путь их тьма ползок, и Ангел Господень погоняй их: яко туне скрыша ми пагубу сети своея, всуе поносиша души моей. Да придет ему сеть, юже не весть, и молитва, юже скры, да обымет, и сеть да впадет вню. Душа же моя возрадуется о Господе, возвеселится о спасении Его. Вся кости моя рекут: Господи, Господи, кто подобен Тебе? Избавляй нища из рук и крепльших его, и нища, и убога от расхищающих его. Воставше на мя свидетеле неправеднии, яже не ведех, вопрошаху мя. Воздаша ми лукавая возблагая, и безчадие души моей. Аз же внегда они стужаху ми, облачахся во вретище, и смирях постом душу мою, и молитва моя в недро мое возвратится. Яко ближнему, яко брат нашему, тако угождах, яко плача и сетуя, тако смиряхся. И на мя возвеселишася и собрашася: собрашася на мя раны, и не познах, разделишася, и не умилишися. Искусиша мя, подражниша мя подражнением, поскрежеташа на мя зубы своими. Господи, когда узриши? Устрой душу мою от злодейства их, от лев единородную мою. Исповемся Тебе в церкви мнозе, в людех тяжцех восхвалю Тя. Да не возрадуются о мне враждующии ми не правдено, ненавидящии мя туне и помызающие очима. Яко мне мирная глаголаху и на гнев лести помышляху. Разшириша на мя уста своя, реша: благоже, благоже, видеша очи наши. Видел еси, Господи, да не перемолчиши. Господи, не отступиши от мене. Востани, Господи, и вонми суду моему, Боже мой и Господи мой, на прю мою. Суди ми, Господи, по правде Твоей, Господи Боже мой, и да не возрадуются о мне. Да не рекут в сердцах своих: благоже, благоже души нашей, ниже да рекут: пожрохом его. Да постыдатся и посрамятся вкупе радующиися злом моим, да облекутся в стыд и срам велеречующии на мя. Да возрадуются и возвеселятся хотящии правды моея, и да рекут вину: да возвиличится Господь, хотящии мира рабу Его. И язык мой поучится правде Твоей, весь день хвале Твоей.
Аминь.

Живый в помощи Вышняго, в крове Бога Небеснаго водворится. Речет Господеви: Заступник мой еси и Прибежище мое, Бог мой, и уповаю на Него. Яко Той избавит тя от сети ловчи, и от словесе мятежна, плещма Своима осенит тя, и под криле Его надеешися: оружием обыдет тя истина Его. Не убоишися от страха нощнаго, от стрелы летящия во дни, от вещи во тме преходяшия, от сряща, и беса полуденнаго. Падет от страны твоея тысяща, и тма одесную тебе, к тебе же не приближится, обаче очима твоима смотриши, и воздаяние грешников узриши. Яко Ты, Господи, упование мое, Вышняго положил еси прибежище твое. Не приидет к тебе зло, и рана не приближится телеси твоему, яко Ангелом Своим заповесть о тебе, сохранити тя во всех путех твоих. На руках возмут тя, да не когда преткнеши о камень ногу твою, на аспида и василиска наступиши, и попереши льва и змия. Яко на Мя упова, и избавлю и: покрыю и, яко позна имя Мое. Воззовет ко Мне, и услышу его: с ним есмь в скорби, изму его, и прославлю его, долготою дней исполню его, и явлю ему спасение Мое.
Аминь. (перекреститься)

Да воскреснет Бог, и расточатся врази Его, и да бежат от лица Его ненавидящии Его. Яко исчезает дым, да исчезнут; яко тает воск от лица огня, тако да погибнут беси от лица любящих Бога и знаменующихся крестным знамением, и в веселии глаголющих: радуйся, Пречестный и Животворящий Кресте Господень, прогоняяй бесы силою на тебе пропятаго Господа нашего Иисуса Христа, во ад сшедшаго и поправшего силу диаволю, и даровавшаго нам тебе Крест Свой Честный на прогнание всякаго супостата. О, Пречестный и Животворящий Кресте Господень! Помогай ми со Святою Госпожею Девою Богородицею и со всеми святыми во веки. (перекреститься)
Аминь.

Господи Иисусе Христе! Сыне Божий! Огради нас святыми Твоими Ангелы и молитвами Всепречистыя Владычицы нашия Богородицы и Приснодевы Марии, силою Честного и Животворящего Креста, святого архистратига Божия Михаила и прочих небесных сил бесплотных, святого пророка и Предтечи крестителя Господня Иоанна Богослова, священномученика Киприана и мученицы Иустины, святителя Николая архиепископа Мир Ликийских Чудотворца, святителя Никиты Новгородского, преподобного Сергия и Никона, игуменов Радонежских, преподобного Серафима Саровского чудотворца, святых мучениц Веры, Надежды, Любови и матери их Софии, святых и праведных Богоотец Иоакима и Анны, и всех святых Твоих, помози мне, недостойной рабе Твоей (имя). Избави мя от всех навет вражиих, от всякого зла, колдовства, чародейства и лукавых человек, да не возмогут они причиниты никоего зла. Господи, светом Твоего сияния, сохрани рабу Твою (имя) на утро, на день, на вечер, на сон грядущий, и силою благодати Твоея отврати и удали всякие злая нечестыя сила, действуема по наущению диавола, аще кое зло замыслено или содеяно есть супротив рабы Божией (имя), возврати его паки в преисподнюю. Яко Твое есть Царствие и Сила, и Слава Отца, и Сына, и Святого Духа!
Аминь.


Достойно есть яко воистинну блажити Тя Богородицу, Присноблаженную и Пренепорочную и Матерь Бога нашего. Честнейшую Херувим и славнейшую без сравнения Серафим, без истления Бога Слова рождшую, сущую Богородицу Тя величаем. Во имя Отца и Сына и Святого Духа.
Аминь.

Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Бессмертный, помилуй нас (перекреститься).
Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Бессмертный, помилуй нас (перекреститься).
Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Бессмертный, помилуй нас (перекреститься).
Аминь.


Отче наш, Иже еси на небесех! Да святится имя Твое, да приидет Царствие Твое, да будет воля Твоя, яко на небеси и на земли. Хлеб наш насущный даждь нам днесь; и остави нам долги наша, якоже и мы оставляем должником нашим; и не введи нас во искушение, но избави нас от лукавого..
Яко Твое есть Царство и Сила и Слава Отца и Сына и Святого Духа,
ныне и присно и вовеки веков.
Аминь.

Прочитав молитвенный целебный сеанс, вы и ваша икона ещё больше освятились, и вас не смогут взять негативные энергии недоброжелателей. Важно читать молитвы в указанном порядке, в этом их сила.
Вампирёнок
Вампирёнок
Admin
Admin

Сообщения : 6291
Дата регистрации : 2017-04-03

Вернуться к началу Перейти вниз

Сила молитвы Empty Re: Сила молитвы

Сообщение автор Рыжик Вт Июн 27, 2017 3:10 pm

Вампирёнок, вы сами или кто-нибудь из ваших знакомых читали этот молитвенный сеанс? Если да,то какие были результаты?
Можно ли читать текст, распечатанный на принтере или может надо написать от руки? Или только наизусть?
Рыжик
Рыжик
Модератор
Модератор

Сообщения : 971
Дата регистрации : 2017-05-30
Возраст : 46
Откуда : Россия

Вернуться к началу Перейти вниз

Сила молитвы Empty Re: Сила молитвы

Сообщение автор Вампирёнок Вт Июн 27, 2017 6:23 pm

Рыжик,  именно этим молитвенным  сеансом лично  я никогда не пользовалась. Но отзывы о нём неплохие.
Одно из правил ритуальной магии- текст обязательно переписать самому от руки.
Вампирёнок
Вампирёнок
Admin
Admin

Сообщения : 6291
Дата регистрации : 2017-04-03

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения